Kamagra Oral Jelly

Co je Kamagra gel? (Kamagra Oral Jelly)

Kamagra gel je lék nové generace, určený k léčbě erektilní dysfunkce. Složení Kamagra gelu je identické s Viagrou, protože obsahuje stejnou účinnou látku – sildenafil citrát.

Užívání Kamagra gelu doporučujeme hlavně těm mužům, kteří očekávají rychlý nástup účinku. Díky rychlému vstřebávání se účinky gelu dostavují opravdu rychle. Výsledkem je kvalitní a udržitelná erekce, se kterou dokážete podat opravdový sexuální výkon! Kamagra gel je vhodný i pro muže, kteří nemají problémy s dosažením erekce.

Cena Kamagra gelu

Kamagra je v České republice prodávaná bez předpisu přes internet. Ceny jsou téměř u každého prodejce jiné. Kamagra gel patří mezi nejžádanější produkty a konkurence stále přibývá, proto se každý snaží držet cenu co nejníže. Jedno balení obsahuje 7 gelů. Cena záleží i na počtu zakoupených balení… Obecně platí – čím více balení si objednáte, tím je nižší cena za jedno balení. Pro velký zájem se začal Kamagra gel i falšovat, což znamená, že se můžete setkat is extrémně nízkými cenami a lákavými nabídkami. Jak však již možná víte, není všechno zlato co se bliste a určitě vám nedoporučujeme nakupovat podezřele levné přípravky.

Další názvy pro Kamagra gel

Originální obchodní název produktu je Kamagra Oral Jelly, což v doslovném překladu znamená ústní želé. Ze všech přípravků značky Kamagra má gel nejlepší design, nejlepší chuť a nejpraktičtější formu užívání. To je právě důvod, proč se stal revoluční Kamagra gel nejoblíbenějším přípravkem pro tolik mužů na celém světě. Někde se můžete setkat také s názvem Kamagra želé – všechny tyto názvy odkazují na stejný produkt.

Jak (po)užívat Kamagra gel

Před použitím gelu vám doporučujeme přečíst si návod a instrukce používání přípravku. Vícekrát nás kontaktovali muži, kteří si mysleli, že se gel natírá na penis. Tento přípravek je však pro vnitřní použití, gel se užívá orálně, resp. ústně. Gel si po vytlačení do úst nechte několik sekund pod jazykem a následně ho spolkněte, v případě potřeby zapijte vodou. Udržením gelu v dutině ústní pomůžete rychlejšímu vstřebání účinné látky. Výsledek se dostaví do 15-20 minut, což je rekordní čas mezi léky k léčbě erektilní dysfunkce.

Účinky Kamagra gelu

Díky rychlému vstřebávání pocítíte účinek Kamagra gelu opravdu rychle. Účinná látka sildenafil citrát se postará o dostatečné prokrvení penisu, čehož výsledkem je udržitelná erekce po celou dobu pohlavního styku. Kamagra gel účinkuje v průměru 3-4 hodiny, po čem postupně jeho účinky slábnou.

Vedlejší účinky

Výhodou Kamagra gelu je, že obecně nezpůsobuje mnoho vedlejších účinků ani v případě kombinace s jinými léčivy. Podle klinických testů mezi nejčastější vedlejší účinky patří bolest hlavy, zarudnutí obličeje, ucpaný nos, bušení srdce, trávicí potíže. V ojedinělých případech se může dostavit dočasně tzv. neonové vidění, které se projevuje jako vedlejší účinek při více lécích. Obecně má však Kamagra gel nízký potenciál výskytu vedlejších účinků a proto patří mezi nejoblíbenější přípravky na podporu erekce.

Odkud pochází Kamagra gel?

V roce 2004 v Mumbai uvedla indická farmaceutická společnost Ajanta Pharma Limited tento revoluční přípravek – vůbec první gel s obsahem účinné látky sildenafil citrát. Netrvalo dlouho a Kamagra gel se stal natolik žádaným, že pozornost zbystřili i čínské padělatelské skupiny, na které společnost Ajanta Pharma nestíhá upozorňovat. V zájmu vašeho zdraví byste měli objednávat přípravky Kamagra pouze z ověřených e-shopů, které nabízejí reference spokojených zákazníků.

Sedm kusů, sedm příchutí

Kamagra gel je oblíbený také díky pěknému vzhledu balení a ještě více díky různým, převážně ovocným příchutím. Každé balení obsahuje sedm kusů 100 mg „easysnap“ sáčků v různých příchutích, které maskují chuť sildenafilu. Mezi nejoblíbenější příchutě u nás patří pomeranč, vanilka, jahoda, malina a broskev.

Doporučené dávkování

Každý sáček v balení obsahuje gel s obsahem 100 mg účinné látky. Protože 100 mg může být na začátek příliš, počátečně doporučujeme užít pouze poloviční dávku, respektive 50 mg. V případě, že do 20 minut po užití léku se nedostaví dostatečný účinek, můžete užít i druhou polovinu dávky. Dávejte pozor, abyste po otevření sáčku skladovali lék ve vhodném prostředí. Důrazně vás prosíme, abyste v průběhu 24 hodin nikdy neužili více než 100 mg přípravku. Překročení této dávky nezlepší vaši erekci, právě naopak – riskujete výskyt vedlejších účinků.

Jaké má Kamagra gel výhody?

Mezi dvě hlavní benefity tohoto léku patří rychlý nástup účinku a příjemná chuť. Jedná se o nejrychleji účinkující přípravek na trhu. Ve srovnání s Kamagra 100 mg tabletami první generace má výrazně nižší potenciál vedlejších účinků. Kamagra gel mohou stejně užívat i muži, kteří nemají problém s erekcí.

Užívání přípravku s alkoholem

Kamagra gel byste neměli užívat v kombinaci s alkoholickými nápoji ani psychotropními látkami nebo drogami. Alkohol znehodnocuje účinek látky sildenafil. V opačném případě se mohou dostavit nepříjemné vedlejší účinky, zvláště v případě drog.

Řízení vozidla po užití Kamagra gelu

Dříve než usednete za volant vozidla se ujistěte, jaký má na vás vliv účinek gelu. V případě, že pocítíte vedlejší účinky jako závratě nebo neonové vidění, počkejte. Tyto vedlejší účinky se projevují jen zřídka, ovšem třeba být opatrný.

Je Kamagra gel vhodný i pro ženy?

Produkty Kamagra jsou navrženy pro mužské pohlaví, avšak již mnoho žen neodolalo zvědavosti a gel také vyzkoušeli. I když užívání Kamagra gelu ženám nedoporučují, mnohé si ním zpestřují sexuální život. Ze zkušeností našich zákazníků usuzujeme, že lék funguje přibližně u každé třetí ženy a značné procento pociťuje jako vedlejší účinek bolest hlavy. Jsou ženy, u nichž má Kamagra gel vysloveně pozitivní účinek, většině postačí jen 25 mg přípravku, nakolik je ženský organismus citlivější na sildenafil citrát.

Prodej Kamagra gelu s garancí nejnižší ceny

Kamagra gel si můžete objednat v naší online lékárně bez předpisu za garantovaně nejnižší cenu. U nás máte jistotu pravosti všech produktů a diskrétnosti, čehož důkazem jsou pozitivní reference našich zákazníků, kterých je již více než 35 0000 v 5 státech!